Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Aquart Świnoujscie-w przygotowaniu

Aquart Świnoujscie-w przygotowaniu


Dowiedz się więcej o apartamentach Aquart Świnoujscie

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Nowoczesny hotel w Świnoujściu

Aquart Świnoujście to budynek hotelowy, zlokalizowany przy ulicy Bolesława Chrobrego 35. Mieścić się w nim będzie 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, przy czym zdecydowaną większość stanowić będą apartamenty o wielkości ok. 32 m2.

Na dwóch ostatnich kondygnacjach zlokalizowane będą większe apartamenty, o powierzchni pomiędzy 50 m2-60 m2.

W budynku zaplanowano strefę basenową, oraz restaurację.

Aquart Świnoujście zlokalizowany jest przy ulicy Chrobrego w Świnoujściu, w bezpośredniej bliskości promenady nadmorskiej – głównego pasażu pieszego oraz ulicy Uzdrowiskowej.

Na tle sąsiednich apartamentowców inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą z elementami roślinnymi na elewacji, doskonałym designem nawiązującym do pierwotnych założeń nadmorskich uzdrowisk oraz wyjątkową dbałością o detale.

Prestiż lokalizacji: Dzielnica Nadmorska, kilka kroków spacerem na piękną, piaszczystą, szeroką plażę. W zasięgu reki wszystkie atrakcje kurortu.

Apartamenty hotelowe: design, luksus, styl

Prywatność i wyciszenie to kolejne atrybuty Aquart Świnoujscie. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w przestronne tarasy, które zapewniają intymność użytkowania dzięki „drugiej skórze” elewacji w postaci ażurowych przepierzeń utworzonych z roślinności lub drewnianych pionowych lameli.

Na szczególną uwagę załuguje wyjątowy design apartamentów. Stylowe elementy wyposażenia, naturalne barwy, wysokiej jakosci tkaniny, niezwykła dbałosć o detale - to wszystko obietnica wspaniałego, luksusowego wypoczynku.

Architektura wnętrz nawiązuje do głównych idei projektu. Naturalne materiały, zieleń, dbałość o akustykę to istotne walory wnętrz części wspólnych i prywatnych kompleksu.

Piękne lobby, świetna restauracja, strefa SPA

Tuż przy wejsciu do budynku, na poziomie 0, znajdzie się wygodna recepcja oraz komfortowe lobby. Restauracja zlokalizowana będzie na poziomie -1. Niezwykły klimat wnętrza restauracji to zasługa doskonałego projektu jak też znakomitego rozwiązania: znajdziemy tu świetlik oraz zewnętrzny ogród.

Strefa Spa, jako niezależna część, znajdzie się na kondygnacji -1. Pomieści basen, jacuzzi oraz sauny wraz z zagłębionym zewnętrznym ogrodem, tzw. english garden, zapewniającym dostęp światła naturalnego oraz intymną i półprywatną przestrzeń odpoczynku.

Zainwestuj w Aquart Świnoujście: zarabiaj na wynajmie lub ciesz się własnym apartamentem

Idealne rozwiązanie: zainwestuj i zarabiaj nad morzem

Jako właściciel korzystnie lokujesz środki. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament w centrum prestiżowego kurortu, mieszkanie na wynajem, którym zarządzasz samodzielnie lub przekazujesz te obowiązki operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.

Pakiety korzyści inwestycji w Aquart Świnoujście:

  1. Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz zarządzanie nim wskazanemu przez nas profesjonalnemu operatorowi, który dba o jego maksymalne obłożenie tak, abyś mógł czerpać maksymalne zyski z inwestycji.
  2. Kupujesz wybrany apartament dla siebie – zyskujesz idealny apartament w świetnej lokalizacji, cieszysz się komfortem, korzystasz z atrakcji kompleksu.

Przedstawiona informacja ma wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegółowe wyliczenia dla wybranego lokalu dostępne są w stosownej kalkulacji w [arkuszu kalkulacyjnym / kalkulatorze inwestycyjnym]”.

Uznana pracownia, imponujące doświadczenie

Za projekt odpowiedzialna jest znana grupa projektowa Medusa Group, która jest laureatem licznych nagród, m.in.: European Property Awards 2020-2021 w kategorii Best Hotel Interior Poland & Europe za Hotel The Bridge Wrocław. W swoim portfolio posiada między innymi Hotel Nobu Warsaw, Hotel The Bridge Wrocław, a także warszawską Halę Koszyki gdzie Medusa Group odpowiedzialne było za wnętrze hali oraz zagospodarowanie terenów.

Medusa Group to interdyscyplinarne studio projektowe założone w 1997 roku na Śląsku przez Przemo Łukasika i Łukasza Zagałę. W ciągu ostatnich dwudziestu lat zespół młodych architektów znacznie rozszerzył zakres swojej działalności zdobywając specjalistyczne doświadczenie i stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek projektowych w Polsce i za granicą. Praktyka jest zlokalizowana w dwóch miastach w Polsce: Bytomiu i Warszawie oraz działa jako Medusa London Limited w Londynie.
Realizacje pracowni są laureatami licznych nagród w konkursach i wystawach architektonicznych w Polsce i zagranicą.
To, co naprawdę wyróżnia Medusa Group, to możliwość tworzenia projektów, które ściśle korespondują z ich najbliższym otoczeniem i mieszczą się w budżecie. Ścisła współpraca z artystami reprezentującymi różne sztuki nadaje tej architekturze absolutnie wyjątkowy charakter. Dzięki projektom takim jak showroom Maximum w Castellarano we Włoszech, Infinity Pool House na Jamajce, osiedle mieszkaniowe w Vallencienne we Francji, apartament New York Tribeca czy przebudowa Empire House - starego budynku przemysłowego w kreatywną przestrzeń biurową w Londynie, Medusa Group z sukcesem rozszerza swoją działalność na rynki międzynarodowe.

Lokalizacja i otoczenie

aquart-mapa-1.jpg

Wyjątkowe położenie powoduje, że Świnoujście jest to jeden z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych kurortów. Wyspiarska lokalizacja jest atrakcyjna o każdej porze roku. Przepiękna historyczna architektura przeplata się tu ze spektakularnym, nowoczesnym budownictwem.

Dzięki głęboko zakorzenionej kulturze międzynarodowej żeglugi oraz doskonałej sieci połączeń lądowych z polskimi i niemieckimi miastami, Świnoujście rysuje się jako miasto perspektywiczne, przyjazne, otwarte, pełne nowych możliwości.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Znajdź mieszkanie

Znajdź mieszkanie

Nie przegap super ofert

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Dziennik budowy

Kontakt

Aquart Świnoujście:

ul. Bolesława Chrobrego 35

72-603 Świnoujście

Sprzedaż apartamentów w Aquart Świnoujście

ul. Puławska 2

02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

aquart@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem nowoczesnych zdalnych kanałów komunikacji. Pomożemy Państwu wybrać wymarzony apartament lub rezydencję: czekamy na Wasze e-maile oraz telefony.

Zapraszamy w godzinach 09:00 - 17:00.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane