Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Premium Point

Opis inwestycji

Zapraszamy do Świata Premium Point

Pozwól zaprosić się do Świata Premium Point. Daj się uwieść elegancją luksusowego foyer, pozwól otoczyć opieką profesjonalnemu concierge’owi.

Wyjdź na taras apartamentu i rozkoszuj się cudowną panoramą Warszawy i Wisły.

Poczuj pozytywne emocje płynące z tego miejsca
Bo Premium Point to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi.

Zachwycający od przekroczenia progu

Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach w Premium Point zadbaliśmy o każdy szczegół. Ten nowoczesny budynek charakteryzuje się wyrafinowaną formą architektoniczną, wysokim standardem wykończenia i dobranymi ze smakiem detalami.

Prestiżowe i przestronne foyer sprawi, że zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi poczujecie się tutaj niezwykle komfortowo.

Tutaj warto zatrzymać czas

Poczuj niezwykły klimat tego miejsca. Bliskość przyrody, malowniczy widok na panoramę Warszawy, a do tego kawa, ulubiona gazeta i wieczory przy świecach na tarasie, czyli bezcenne chwile relaksu w wielkim mieście. Takie momenty zasługują na wyjątkową oprawę.

Przestrzeń stworzona przez mistrzów

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe wnętrza.

Z tą myślą zaprojektowanie Premium Point powierzyliśmy profesjonalistom, którzy do perfekcji opanowali sztukę operowania światłem i przestrzenią, co wymaga dobrego smaku i wyczucia. Dzięki temu w Premium Point znajdziesz przestronne, jasne apartamenty dające wiele możliwości aranżacyjnych.

Usiądź wygodnie, wyobraź sobie swoje mieszkanie w Świecie Premium i nie obawiaj się uczynić go realnym.

Zobacz film

Lokalizacja i otoczenie

premium-point-lokalizacja.jpg

Jeżeli cenisz przestrzeń i intymność, to Premium Point jest dla Ciebie.

Kojąca zieleń otaczająca komfortowy budynek umożliwia mieszkańcom korzystanie z uroków codziennego obcowania z naturą. To miejsce przyniesie Ci radość i poczucie spełnienia. Starannie zagospodarowana mała architektura urzeknie Cię mnogością barw i nastrojowością. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicy gdzie powstają nowe osiedla oraz inwestycje mieszakniowe. Dlatego mieszkania Premium Point Warszawa Białołęka (mieszkania rynek pierwotny) to idealne miejsce na relaks.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane