Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Royal Garden Wilanów - apartamenty w zabudowie wielorodzinnej

Royal Garden Wilanów - apartamenty w zabudowie wielorodzinnej


Aż 8 000 m2 prywatnego parku

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Czy istnieje idealne miejsce do życia?

Miejsce, gdzie możesz nieskrępowanie relaksować się na łonie natury – wygodnie i bezpiecznie w prywatnym parku, z dala od spalin i zgiełku samochodów? Miejsce gwarantujące dostęp do pełnej infrastruktury miasta, jego Królewskiej Dzielnicy? Miejsce, gdzie nowoczesny design łączy się z jakością i harmonijnie wpisuje się w zielone otoczenie? Weź głęboki oddech i poznaj Royal Garden Wilanów.

Topowa lokalizacja

Miasteczko Wilanów to tętniąca życiem, modna okolica oferująca świetną komunikację z centrum stolicy, jak i dostęp do terenów zielonych. Tu masz wszystko na wyciągnięcie ręki - liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, prestiżowe szkoły czy ścieżki rowerowe. Royal Garden Wilanów tworzy w Miasteczku Wilanów zieloną enklawę - apartamentowiec otulony 8.000 m² parku dostępnego wyłącznie dla mieszkańców - to unikat na mapie Warszawy. Bezpieczeństwo, cisza i zielone otocznie w topowej lokalizacji.

Apartamentowiec

Royal Garden Wilanów zabudowa wielomieszkaniowa to 3-piętrowy apartamentowiec o nowoczesnej bryle, idealnie wpisujący się w zielone otoczenie i elegancką architekturę królewskiej dzielnicy. Dobór materiałów i spektakularne lobby świadczą o wysokiej jakości i standardzie. Naturalne, kojące barwy natury windują walory estetyczne.

Royal Garden Wilanów oferuje 85 apartamentów z szerokim wyborem metraży od 30 m² do ponad 80 m², każdy z ogródkiem, balkonem lub słonecznym tarasem.

Prywatny Park

Prywatny park wyłącznie dla mieszkańców jest czymś unikatowym, szczególnie w Miasteczku Wilanów. W Royal Garden Wilanów ponad 70% inwestycji stanowią tereny zielone, a sam park ma imponującą powierzchnię 8.000 m². Monitoring i kontrola dostępu oraz bezpośrednie wyjście z apartamentowca gwarantują bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zieleń doskonale izoluje od zgiełku miasta. Klimatyczne alejki spacerowe i strefa relaksu sprzyjają wypoczynkowi. Na aktywnych czekać będą ścieżki biegowe i sekcja do cross fit’u. Dla najmłodszych zostanie wydzielone dedykowane miejsce do zabawy, podobnie dla czworonożnych pupili.

Znajdź mieszkanie

Znajdź mieszkanie

PZT

Lokalizacja

mapa-royal-garden-wilanow.jpg

Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja inwestycji łączy w sobie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą życie w Królewskiej Dzielnicy, z bliskością natury i terenów zielonych. Położenie w Miasteczku Wilanów gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, restauracji i najlepszych placówek edukacyjnych, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla głodnych tętniącego życiem miasta, jak dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej oazy na lata.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Nie przegap super ofert

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Kontakt

Biuro Sprzedaży Royal Garden Wilanów

ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

royalgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane