Royal Garden Wilanów - apartamenty w zabudowie wielorodzinnej


Dowiedz się więcej o Royal Garden Wilanów

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Czy istnieje idealne miejsce do życia?

Miejsce, gdzie możesz nieskrępowanie relaksować się na łonie natury – wygodnie i bezpiecznie w prywatnym parku? Miejsce, gdzie odpoczywasz z dala od spalin i zgiełku samochodów? Miejsce gwarantujące dostęp do pełnej infrastruktury miasta, jego Królewskiej Dzielnicy? Miejsce, gdzie nowoczesny design łączy się z jakością i harmonijnie wpisuje się w zielone otoczenie? Miejsce, które odpowiada na twoje zmieniające się potrzeby, oferując zarówno mieszkania, jak i przestronne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej? Weź głęboki oddech i poznaj Royal Garden Wilanów.

W naturze Royal Garden Wilanów nie ma kompromisów, dostajesz wszystko.

Royal Garden Wilanów to unikatowa inwestycja, której idea opiera się na naturze – zielonej przestrzeni oraz zmiennej naturze ludzkiej. Prywatny park o powierzchni 8.000 m², zielone otoczenie, cisza i spokój stanowią magiczną enklawę zlokalizowaną w Miasteczku Wilanów, wspaniałej dzielnicy z licznymi restauracjami, sklepami i najlepszymi placówkami oświatowymi. Tutaj nie musisz wybierać, masz wszystko w zasięgu ręki. W ramach inwestycji powstanie budynek apartamentowy o nowoczesnej bryle z szerokim wyborem metraży apartamentów oraz kameralne, przestronne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej harmonijnie wpisujące się w zielone otoczenie. Sam wybierz swoją przestrzeń, wybierz Royal Garden Wilanów.

Apartamentowiec

Apartamentowiec

Inwestycja wielomieszkaniowa to apartamentowiec o w nowoczesnej bryle, idealnie wpisujący się w zielone otoczenie i elegancką architekturę królewskiej dzielnicy. Royal Garden Wilanów oferuje 85 apartamentów i szeroki wybór metraży od niespełna 30 m² do ponad 90 m². Największą zaletą inwestycji jest 8.000 m² prywatnego parku, stanowiącego wyjątkową część wspólną pozwalającą na wypoczynek i kontakt z naturą

Prywatny Park

Prywatny park dla mieszkańców jest czymś unikatowym, szczególnie w Miasteczku Wilanów. Niczym nieograniczony dostęp do zieleni i natury, z wyjściem bezpośrednio z apartamentowca pozwala na najwyższej jakości wypoczynek i dostęp do świeżego powietrza. Przestrzeń jest imponująca. Na 8.000 m² znajdą się ścieżki biegowe i sekcja do cross fit’u, a także klimatyczne alejki spacerowe i strefa relaksu. Najmłodsi będą mieli wydzielone miejsce do zabawy, podobnie jak czworonożni pupile. Bezpieczeństwo i poczucie prywatności gwarantuje monitoring i kontrola dostępu.

Lokalizacja

mapa-royal-garden-wilanow.jpg

Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja inwestycji łączy w sobie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą życie w Królewskiej Dzielnicy, z bliskością natury i terenów zielonych. Położenie w Miasteczku Wilanów gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, restauracji i najlepszych placówek edukacyjnych, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla głodnych tętniącego życiem miasta, jak dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej oazy na lata.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Nie przegap super ofert

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Kontakt

Biuro Sprzedaży Royal Garden Wilanów

ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

royalgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane