Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Inwestycja "Ożarów"

Inwestycja "Ożarów"


Inwestycja sprzedana

Opis inwestycji

Nowe inwestycje „Ożarów” znajduje się w centrum Ożarowa. Trzykondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi na poziomie parteru, został zaprojektowany tak, aby bardzo dobrze wkomponowywał się w istniejącą architekturę.

W inwestycji znajdują się nowe mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach oraz parking podziemny. Dzięki temu inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców. Inwestycja znajduję się w centrum Ożarowa, jest to miejsce które deweloperzy uznali za jedno z bardziej atrakcyjnych w okolicy warszawy ze względy na cisze i spokój a jednocześnie bliskość do znakomitej infrastruktury.

Mieszkańcy inwestycji „Ożarów” cenią sobie szczególnie funkcjonalny układ pomieszczeń w mieszkaniach oraz bliskość Puszczy Kampinoskiej. Green House Development jest to sprawdzony deweloper z wieloma ukończonymi inwestycjami. Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja zakończona w 2006 roku

Ożarów Mazowiecki, ul. Floriana 2

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane