Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Perla Bianca

Opis inwestycji

Miejsce, które pokochasz

Perla Bianca to kameralna inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. W tym niedużym, 5-kondygnacyjnym budynku zamknęliśmy wszystko, co pozwala żyć wygodnie i szczęśliwie.

Poznaj komfort, jaki daje życie w miejscu, które pozwala rozwinąć skrzydła.

Jakość i styl w najlepszym wydaniu

Perla Bianca to perełka miejskiej architektury. Elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, tworzy niezwykłą przestrzeń dla Twojego szczęścia i komfortu życia. Nienaganna, wysoka jakość wykonania, wyrafinowana architektura i innowacyjne rozwiązania sprawią, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się tu wyjątkowo.

Doskonałe miejsce dla osób, które cenią styl i znakomity standard wykończenia.

Stwórz swoją wymarzoną przestrzeń

Perla Bianca to mądrze zaprojektowana inwestycja. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach od 38 do 78 m2, pozwolą Ci na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Lokale posiadają komfortowe loggie i balkony oraz duże ogródki, które zachęcają do odpoczynku. Do Twojej dyspozycji jest podziemny garaż dający możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania oraz nowoczesna winda, którą można wjechać na każdy poziom budynku. Klatka schodowa utrzymana jest w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem eleganckich detali i przemyślanych rozwiązań.

Lokalizacja i otoczenie

Ul. Sabały 41 to spokój cisza i uroki niskiej zabudowy, a jednocześnie doskonały punkt komunikacyjny. Bliskość dużej ilości linii tramwajowych i autobusowych pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć w różne rejony Warszawy. Natomiast dogodny dojazd do najważniejszych dróg wylotowych to świetne rozwiązanie w codziennym ruchu samochodowym i ułatwienie weekendowych wyjazdów za miasto. Wyjątkowość tej lokalizacji to nie tylko świetna komunikacja, ale także sąsiedztwo licznych sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli czy terenów zielonych.

Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia chciałyby jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Kontakt

Zapraszamy do Biura Sprzedaży Perla Bianca

Biuro Sprzedaży Perla Bianca
ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 691 136 136
kom. 691 131 100
kom. 691 131 213
kom. 691 136 666
kom. 691 135 136

perlabianca@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane