Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Wilanów Garden nowe mieszkania | Deweloper Wilanów Warszawa

Opis inwestycji

Elegancja i prestiż

Jesteś na właściwej drodze do swojego domu. Witamy w Wilanów Garden, unikalnym projekcie znajdującym się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy - w najpiękniejszej części Wilanowa.

Wilanów Garden to kameralne i eleganckie osiedle znajdujące się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.

Każde mieszkanie w naszej inwestycji ma balkon lub taras. Dzięki dużym oknom i niskiej sąsiedniej zabudowie każdy pokój jest jasny i przytulny. Wszystkie budynki są w znacznej odległości od siebie, co gwarantuje intymność.

Komfort i przestrzeń

To doskonale zaprojektowane komfortowe osiedle siedemnastu dwupiętrowych eleganckich budynków, w których znajduje się maksymalnie piętnaście mieszkań. Łącznie w inwestycji powstanie 238 wygodnych apartamentów o powierzchni od 35 do 75m2.

W trakcie prac projektowych architekci ze szczególną troską zajęli się terenami wspólnymi osiedla. Dzięki temu znajdziesz tutaj szerokie alejki, dobre oświetlenie, bezpieczny wjazd na teren osiedla oraz 10 000m2 terenów zielonych.

Bezpieczeństwo

Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy, co przyciąga tutaj ludzi szukających spokoju i odpowiedniego sąsiedztwa.

W naszej inwestycji również zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Tutaj Twoje dziecko może beztrosko bawić się na nowoczesnym placu zabaw i bez obaw uczyć się jazdy na rowerze na spokojnych uliczkach inwestycji.

Lokalizacja i otoczenie

wilanow-garden-lokalizacja.jpg

Wilanów Garden znajduje się przy ul. Bruzdowej 106 na Zawadach, najpiękniejszej części Wilanowa.

W tej wyjątkowej dzielnicy historia miesza się z przyszłością, a dzika przyroda przeplata się z nowoczesną architekturą.

Otoczenie inwestycji Wilanów Garden to kompozycja wszystkich tych elementów.

W okolicy znajdują się lasy, ogród botaniczny, piękne nadwiślańskie dzikie plaże, zawadzkie stawy. Na ceniących aktywny wypoczynek mogą skorzystać z prestiżowych klubów fitness, pola golfowego, zadbanych ścieżek rowerowych, popularnych miejsc do joggingu.

Na najmłodszych czekają szkoły i przedszkola stawiające na rozwój talentów i indywidualne podejście do uczniów.

Osoby towarzyskie docenią lokalne restauracje i kawiarnie oraz atrakcje wilanowskiej plaży.

W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdą państwo relaksujący spokój i bezpieczeństwo.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Kontakt

Zapraszamy do Biura Sprzedaży

Biuro Sprzedaży Wilanów Garden
ul. Puławska 2
02-556, Warszawa

wilanowgarden@greenhousedevelopment.pl

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane