Royal Garden Wilanów - apartamenty w zabudowie jednorodzinnej


Dowiedz się więcej o Royal Garden Wilanów

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Czy istnieje idealne miejsce do życia?

Miejsce, gdzie możesz nieskrępowanie relaksować się na łonie natury – wygodnie i bezpiecznie w prywatnym parku? Miejsce, gdzie odpoczywasz z dala od spalin i zgiełku samochodów? Miejsce gwarantujące dostęp do pełnej infrastruktury miasta, jego Królewskiej Dzielnicy? Miejsce, gdzie nowoczesny design łączy się z jakością i harmonijnie wpisuje się w zielone otoczenie? Miejsce, które odpowiada na twoje zmieniające się potrzeby, oferując zarówno mieszkania, jak i przestronne apartamenty w zabudowie jednrodzinnej? Weź głęboki oddech i poznaj Royal Garden Wilanów.

W naturze Royal Garden Wilanów nie ma kompromisów, dostajesz wszystko.

Royal Garden Wilanów to unikatowa inwestycja, której idea opiera się na naturze – zielonej przestrzeni oraz zmiennej naturze ludzkiej. Prywatny park o powierzchni 8.000 m², zielone otoczenie, cisza i spokój stanowią magiczną enklawę zlokalizowaną w Miasteczku Wilanów, wspaniałej dzielnicy z licznymi restauracjami, sklepami i najlepszymi placówkami oświatowymi. Tutaj nie musisz wybierać, masz wszystko w zasięgu ręki. W ramach inwestycji powstanie budynek apartamentowy o nowoczesnej bryle z szerokim wyborem metraży apartamentów oraz kameralne apartamenty w zabudowie jedorodzinnej harmonijnie wpisujące się w zielone otocznie. Sam wybierz swoją przestrzeń, wybierz Royal Garden Wilanów.

Kameralne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej

Na większe potrzeby w ofercie pojawią się kameralne, nowoczesne budynki o designerskiej bryle, spektakularnych przeszkleniach i wysokiej jakości wykończeniach. Elegancja skąpana w zieleni. W pierwszym etapie powstanie 28 budynków gdzie znajdzie się 56 wyjątkowych apartamentów.

Sam wybierz jak pragniesz zamieszkać: apartament z pięknym ogrodem lub wyjątkowy apartament z tarasem na dachu.

Wybierając apartament z ogrodem będziesz cieszyć się bezpośrednim kontaktem z naturą, zyskasz unikalne miejsce do aktywnego wypoczynku lub błogiego relaksu.

Dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie wyżej-mamy prawdziwą niespodziankę: prywatne, zapewniające intymność tarasy na dachach. A może coś jeszcze bardziej wyjątkowego? Royal Garden Wilanów odpowiada na te potrzeby: dzięki świetlikom w dachu, leżąc we własnej sypialni możesz podziwiać rozgwieżdżone niebo.

Najwyższa jakość i wyjątkowe udogodnienia. Bez kompromisów.

Innowacyjne rozwiązania

Royal Garden Wilanów gwarantuje bezpieczeństwo i niczym niezmącony kontakt z naturą.

Idziemy tu o krok dalej jeśli chodzi o nowatorskie rozwiązania, realizujemy projekt o niezwykłym charakterze: kameralne, niezwykle eleganckie rezydencje ucieleśniające ideę miasto-ogród. Ten projekt jest inny niż wszystkie także dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest przeniesienie komunikacji kołowej i samochodowej pod ziemię, do tunelu. Oznacza to, iż cały ruch samochodów odbywać się będzie w tunelu pod osiedlem, tam też zlokalizowane będą miejsca postojowe. Tym samym na terenie osiedle obywać się będzie wyłącznie ruch pieszy i rowerowy, bez spalin, bez hałasu.

Znajdź mieszkanie

Znajdź mieszkanie

PZT

Lokalizacja

mapa-royal-garden-wilanow.jpg

Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja inwestycji łączy w sobie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą życie w Królewskiej Dzielnicy, z bliskością natury i terenów zielonych. Położenie w Miasteczku Wilanów gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, restauracji i najlepszych placówek edukacyjnych, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla głodnych tętniącego życiem miasta, jak dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej oazy na lata. Zamieszkaj w sercu Wilanowa, w otoczeniu zieleni.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Nie przegap super ofert

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Kontakt

Biuro Sprzedaży Royal Garden Wilanów

ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

royalgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane