ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Osiedle luksusowych domów z prywatnym ogrodem rzeźb

Art Garden Wilanów: nowoczesne, luksusowe rezydencje, które powstają jako odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych Klientów. Bezpieczne, monitorowane osiedle z kontrolowanym systemem dostępu położone jest w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Pamiętnej.

W Art Garden Wilanów, w przestrzeni osiedla, znajdą się specjalnie zaprojektowane i wykonane dla nas rzeźby. Rozlokowane będą wzdłuż alei głównej, w starannie wybranych miejscach.

Rezydencje wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne: pompy ciepła.

W sprzedaży znajdują się nowoczesne rezydencje o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2. Każda z nich otoczona rozległym prywatnym ogrodem o powierzchni od ok 500 do ok 1000m2

Sztuka - wyjątkowe piękno tak blisko

Specjalnie dla Art Garden Wilanów rzeźbiarka Ida Karkoszka tworzy cykl średnio formatowych rzeźb w szlachetnych materiałach - marmurze i brązie, zainspirowanych organicznymi kształtami znanymi z przyrody i pięknem ludzkiego ciała. Będzie można je podziwiać w otwartej przestrzeni ogrodu, przyglądać się im z różnych stron, dotykać i snuć skojarzenia. Minimalistyczne formy kryją w sobie magię i pierwotną witalność, zaczerpniętą z siły natury. Instynktownie skłaniają odbiorców do kontemplacji piękna uważnego życia, dostrzegania i doceniania tego, co dzieje się tu i teraz.

Root II

Rzeźba podejmuje temat równowagi. Aż trudno uwierzyć, że tak masywna forma utrzymana jest na jednym subtelnym punkcie. Jest wyzwolona i stabilna jednocześnie. Wykonana ze szlachetnego materiału - brązu. Ustawiona na wejściu do nieruchomości od razu działa na emocje - zaciekawia i pobudza wyobraźnię odbiorców. Zapowiada artystycznego ducha osiedla.

Petal

Rzeźba biomorficzna z elementami figuracji. Wykonana z brązu. Tu inspiracja zaczerpnięta jest bezpośrednio z natury. Kształt „Petal” oddaje zarys pojedynczego płatka, liścia, a jednocześnie jest subtelnym odwzorowaniem pleców i tułowia postaci ludzkiej. Opowiada o harmonii między osobą, a otaczającym ją światem.

Seed

Rzeźba z obszaru abstrakcji figuratywnej wykonana w szlachetnej odmianie białego marmuru Carrara, plamiście popielatego z harmonijnie rozmieszczonymi na białym tle żyłkami. Kompozycja odnosi się do elementów kobiecego ciała, które wygodnie „rozsiądzie się” na postumencie. To wariacja na temat chwili odpoczynku i relaksu.

Kernel

Rzeźba figuratywna wykonana w marmurze. Inspiracją dla rzeźby jest zmysłowość i elegancja kształtów kobiecych oraz bezpośrednie odniesienie do źródła - energii życia i siły twórczej.

Posture

Figura w sposób abstrakcyjny ukazuje postać kobiecą wyrzeźbioną w marmurze Carrara. Kształt ustawionych na sobie kamiennych elementów odzwierciedla subtelny ruch kobiecej sylwetki. Rzeźba będzie najwyższa z całego zestawienia i idealnie wywarzona. Symbolicznie zamknie ogród rzeźb odniesieniem do stanu „flow” - zbalansowanego przepływu energii i naturalnej harmonii.

Luksusowe rezydencje, wspaniała architektura

Miasteczko Wilanów: Doskonała lokalizacja. Nowoczesna forma rezydencji, ogromne szklane płaszczyzny okien, szklane balustrady loggii i balkonów, efektowne okładziny z najlepszych materiałów to znaki rozpoznawcze Art Garden Wilanów. Elegancja, prostota, najwyższa jakość i wyjątkowy styl zawarte w doskonałej architekturze.

Kolorystyka rezydencji utrzymana będzie w barwach eleganckiej bieli, alabastru, klasycznej szarości, skontrastowana antracytowymi elementami.

Prywatne ogrody każdej z rezydencji to zapowiedź niezwykłego komfortu i luksusowego wypoczynku wśród zieleni.

Art Garden Wilanów to 22 ekskluzywne rezydencje z prywatnymi ogrodami realizowane w najwyższym standardzie.

Styl, komfort i nowoczesne rozwiązania

Ekskluzywne, zamknięte osiedle z efektowną aleją wewnętrzną biegnącą w centralnej części terenu. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślą unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.

Na parterach rezydencji znajdują się strefy dzienne, salony z aneksami kuchennymi, spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze. Piętra to wygodne sypialnie, komfortowe gabinety, łazienki i garderoby. Wszystko staranie zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym mieszkańcom.

PZT

Lokalizacja i otoczenie

art_garden_wilanow_mapa-1.jpg

Prestiżowa lokalizacja w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Nie przegap super ofert

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Dziennik budowy

Betonowanie stropów drugiej kondygnacji
Murowanie ścian, szalowanie słupów i stropów
Ukończenie i odbiór rzeźby Petal w wykonaniu Idy Karkoszki

Kontakt

Sprzedaż Art Garden Wilanów

ul. Puławska 2, 02-566, Warszawa

691 135 136
691 131 100
691 136 136
691 131 213
691 136 666

artgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem nowoczesnych zdalnych kanałów komunikacji. Pomożemy Państwu wybrać wymarzony apartament lub rezydencję: czekamy na Wasze e-maile oraz telefony.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane