Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Art Garden Wilanów
ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT
Regulamin serwisu

Opis inwestycji

Luksusowe domy w Wilanowie - z prywatnym ogrodem rzeźb

Art Garden Wilanów to ekskluzywne osiedle domów z prywatnym ogrodem, które spełniają rosnące oczekiwania naszych Klientów. Położone w sercu Miasteczka Wilanów, przy ulicy Pamiętnej, to bezpieczne i monitorowane miejsce, które oferuje kontrolowany system dostępu.

W Art Garden Wilanów, w przestrzeni osiedla, znajdą się specjalnie zaprojektowane i wykonane dla nas rzeźby. Rozlokowane będą wzdłuż alei głównej, w starannie wybranych miejscach.

Rezydencje wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne: pompy ciepła.

W sprzedaży znajdują się nowoczesne rezydencje o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2. Każda z nich otoczona rozległym prywatnym ogrodem o powierzchni od ok 500 do ok 1000 m2.

Sztuka - wyjątkowe piękno tak blisko

Specjalnie dla Art Garden Wilanów rzeźbiarka Ida Karkoszka tworzy cykl średnio formatowych rzeźb w szlachetnych materiałach - marmurze i brązie, zainspirowanych organicznymi kształtami znanymi z przyrody i pięknem ludzkiego ciała. Będzie można je podziwiać w otwartej przestrzeni ogrodu, przyglądać się im z różnych stron, dotykać i snuć skojarzenia. Minimalistyczne formy kryją w sobie magię i pierwotną witalność, zaczerpniętą z siły natury. Instynktownie skłaniają odbiorców do kontemplacji piękna uważnego życia, dostrzegania i doceniania tego, co dzieje się tu i teraz.

Root II

Rzeźba podejmuje temat równowagi. Aż trudno uwierzyć, że tak masywna forma utrzymana jest na jednym subtelnym punkcie. Jest wyzwolona i stabilna jednocześnie. Wykonana ze szlachetnego materiału - brązu. Ustawiona na wejściu do nieruchomości od razu działa na emocje - zaciekawia i pobudza wyobraźnię odbiorców. Zapowiada artystycznego ducha osiedla.

Petal

Rzeźba biomorficzna z elementami figuracji. Wykonana z brązu. Tu inspiracja zaczerpnięta jest bezpośrednio z natury. Kształt „Petal” oddaje zarys pojedynczego płatka, liścia, a jednocześnie jest subtelnym odwzorowaniem pleców i tułowia postaci ludzkiej. Opowiada o harmonii między osobą, a otaczającym ją światem.

Seed

Rzeźba z obszaru abstrakcji figuratywnej wykonana w szlachetnej odmianie białego marmuru Carrara, plamiście popielatego z harmonijnie rozmieszczonymi na białym tle żyłkami. Kompozycja odnosi się do elementów kobiecego ciała, które wygodnie „rozsiądzie się” na postumencie. To wariacja na temat chwili odpoczynku i relaksu.

Kernel

Rzeźba figuratywna wykonana w marmurze. Inspiracją dla rzeźby jest zmysłowość i elegancja kształtów kobiecych oraz bezpośrednie odniesienie do źródła - energii życia i siły twórczej.

Posture

Figura w sposób abstrakcyjny ukazuje postać kobiecą wyrzeźbioną w marmurze Carrara. Kształt ustawionych na sobie kamiennych elementów odzwierciedla subtelny ruch kobiecej sylwetki. Rzeźba będzie najwyższa z całego zestawienia i idealnie wywarzona. Symbolicznie zamknie ogród rzeźb odniesieniem do stanu „flow” - zbalansowanego przepływu energii i naturalnej harmonii.

Luksusowe rezydencje, wspaniała architektura

Miasteczko Wilanów: Doskonała lokalizacja. Nowoczesna forma rezydencji, ogromne szklane płaszczyzny okien, szklane balustrady loggii i balkonów, efektowne okładziny z najlepszych materiałów to znaki rozpoznawcze Art Garden Wilanów. Elegancja, prostota, najwyższa jakość i wyjątkowy styl zawarte w doskonałej architekturze to elementy, które wyróżniają nieruchomości Art Garden Wilanów.

Kolorystyka rezydencji utrzymana będzie w barwach eleganckiej bieli, alabastru, klasycznej szarości, skontrastowana antracytowymi elementami.

Prywatne ogrody każdej z rezydencji to zapowiedź niezwykłego komfortu i luksusowego wypoczynku wśród zieleni.

Art Garden Wilanów to 22 ekskluzywne rezydencje z prywatnymi ogrodami realizowane w najwyższym standardzie.

Styl, komfort i nowoczesne rozwiązania

Ekskluzywne, zamknięte z efektowną aleją wewnętrzną biegnącą w centralnej części terenu, stanowi idealne miejsce na znalezienie swojego wymarzonego domu na sprzedaż w Wilanowie. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślą unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.

Na parterach rezydencji znajdują się strefy dzienne, salony z aneksami kuchennymi, spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze. Piętra to wygodne sypialnie, komfortowe gabinety, łazienki i garderoby. Wszystko staranie zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym mieszkańcom.

DESIGN & LIVE

DESIGN & LIVE- profesjonalna usługa wykończenia rezydencji pod klucz

Zapraszamy naszych Klientów, którzy zdecydują się na zakup rezydencji w Miasteczku Wilanów do współpracy z dedykowanym zespołem ekspertów w ramach realizacji Design&Live.

Za koordynację i sukces całego procesu odpowiadają wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi eksperci posiadają w portfolio szereg realizacji projektów o najwyższym standardzie w Polsce i zagranicą.

Pod naszym nadzorem z naszym zespołem przeprowadzimy Państwa przez każdy etap inwestycji w sposób zapewniający komfort i spokój. Architekci zaprojektują wnętrza, dobiorą materiały, meble i dodatki, a nasz zespół zapewni ekipę i pełny nadzór nad pracami.

W ramach dodatkowo zakontraktowanej współpracy z Państwem oferujemy:

  • Pełną obsługę i doradztwo w zakresie tworzenia Projektu Wnętrz wraz z wizualizacjami - do współpracy zostały wytypowane topowe pracownie architektoniczne
  • Kosztorys w oparciu o zaakceptowany projekt oraz wsparcie pracy nad określonym budżetem
  • Szczegółowy Harmonogram Wykonywania prac
  • Wszelkie prace budowlano-instalacyjne (dotyczy wszystkich instalacji)
  • Kompleksową realizację wykończenia wraz z zakresem meblowym oraz propozycję instalacji sprzętu RTV-AGD
  • Nadzór nad wykonywanymi pracami

Współpraca z naszymi profesjonalistami pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu, optymalizację kosztów i bezproblemowe przejście przez cały proces inwestycyjny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą, uprzejmie prosimy o kontakt Kontakt@desing-Live.pl

*Wizualizacja projektu Weremczuk Design

PZT

Lokalizacja i otoczenie

art_garden_wilanow_mapa-1.jpg

Prestiżowa lokalizacja w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

Galeria

Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Już tylko jedna rezydencja w wyjątkowej cenie!

Bądź na bieżąco z promocjami
* - pola wymagane Regulamin serwisu

Kontakt

Biuro Sprzedaży Green House Development

ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa

PON - PT: 9:00 - 17:00

kom. 667 227 227

artgarden@greenhousedevelopment.pl

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem nowoczesnych zdalnych kanałów komunikacji. Pomożemy Państwu wybrać wymarzony apartament lub rezydencję: czekamy na Wasze e-maile oraz telefony.

Masz pytania? Napisz do nas

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane