Art Garden Wilanów

Find apartment
site regulations

Opis inwestycji

Art Garden Wilanów: nowoczesne, luksusowe rezydencje, które powstają jako odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych Klientów. Bezpieczne, monitorowane osiedle z kontrolowanym systemem dostępu położone jest w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Pamiętnej.

W Art Garden Wilanów, w przestrzeni osiedla, znajdą się specjalnie zaprojektowane i wykonane dla nas rzeźby. Rozlokowane będą wzdłuż alei głównej, w starannie wybranych miejscach.

Rezydencje wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania technologiczne: pompy ciepła.

W sprzedaży znajdują się nowoczesne rezydencje o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2. Każda z nich otoczona rozległym prywatnym ogrodem o powierzchni od ok 500 do ok 1000m2

Specjalnie dla Art Garden Wilanów rzeźbiarka Ida Karkoszka tworzy cykl średnio formatowych rzeźb w szlachetnych materiałach - marmurze i brązie, zainspirowanych organicznymi kształtami znanymi z przyrody i pięknem ludzkiego ciała. Będzie można je podziwiać w otwartej przestrzeni ogrodu, przyglądać się im z różnych stron, dotykać i snuć skojarzenia. Minimalistyczne formy kryją w sobie magię i pierwotną witalność, zaczerpniętą z siły natury. Instynktownie skłaniają odbiorców do kontemplacji piękna uważnego życia, dostrzegania i doceniania tego, co dzieje się tu i teraz.

Rzeźba podejmuje temat równowagi. Aż trudno uwierzyć, że tak masywna forma utrzymana jest na jednym subtelnym punkcie. Jest wyzwolona i stabilna jednocześnie. Wykonana ze szlachetnego materiału - brązu. Ustawiona na wejściu do nieruchomości od razu działa na emocje - zaciekawia i pobudza wyobraźnię odbiorców. Zapowiada artystycznego ducha osiedla.

Rzeźba biomorficzna z elementami figuracji. Wykonana z brązu. Tu inspiracja zaczerpnięta jest bezpośrednio z natury. Kształt „Petal” oddaje zarys pojedynczego płatka, liścia, a jednocześnie jest subtelnym odwzorowaniem pleców i tułowia postaci ludzkiej. Opowiada o harmonii między osobą, a otaczającym ją światem.

Rzeźba z obszaru abstrakcji figuratywnej wykonana w szlachetnej odmianie białego marmuru Carrara, plamiście popielatego z harmonijnie rozmieszczonymi na białym tle żyłkami. Kompozycja odnosi się do elementów kobiecego ciała, które wygodnie „rozsiądzie się” na postumencie. To wariacja na temat chwili odpoczynku i relaksu.

Rzeźba figuratywna wykonana w marmurze. Inspiracją dla rzeźby jest zmysłowość i elegancja kształtów kobiecych oraz bezpośrednie odniesienie do źródła - energii życia i siły twórczej.

Figura w sposób abstrakcyjny ukazuje postać kobiecą wyrzeźbioną w marmurze Carrara. Kształt ustawionych na sobie kamiennych elementów odzwierciedla subtelny ruch kobiecej sylwetki. Rzeźba będzie najwyższa z całego zestawienia i idealnie wywarzona. Symbolicznie zamknie ogród rzeźb odniesieniem do stanu „flow” - zbalansowanego przepływu energii i naturalnej harmonii.

Miasteczko Wilanów: Doskonała lokalizacja. Nowoczesna forma rezydencji, ogromne szklane płaszczyzny okien, szklane balustrady loggii i balkonów, efektowne okładziny z najlepszych materiałów to znaki rozpoznawcze Art Garden Wilanów. Elegancja, prostota, najwyższa jakość i wyjątkowy styl zawarte w doskonałej architekturze.

Kolorystyka rezydencji utrzymana będzie w barwach eleganckiej bieli, alabastru, klasycznej szarości, skontrastowana antracytowymi elementami.

Prywatne ogrody każdej z rezydencji to zapowiedź niezwykłego komfortu i luksusowego wypoczynku wśród zieleni.

Art Garden Wilanów to 22 ekskluzywne rezydencje z prywatnymi ogrodami realizowane w najwyższym standardzie.

Ekskluzywne, zamknięte osiedle z efektowną aleją wewnętrzną biegnącą w centralnej części terenu. Starannie zaprojektowana zieleń i oświetlenie podkreślą unikalny styl inwestycji i będą cieszyć oczy przyszłych mieszkańców.

Na parterach rezydencji znajdują się strefy dzienne, salony z aneksami kuchennymi, spiżarnie, pomieszczenia gospodarcze. Piętra to wygodne sypialnie, komfortowe gabinety, łazienki i garderoby. Wszystko staranie zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym mieszkańcom.

PZT

Lokalizacja

art_garden_wilanow_mapa-1.jpg

Prestiżowa lokalizacja w królewskiej dzielnicy pozwoli cieszyć się prywatnością i komfortem z jednoczesnym łatwym dostępem do bogatej infrastruktury oraz licznych atrakcji jakie oferuje Miasteczko Wilanów. To wygodny dojazd do centrum, do lotniska Chopina, do biznesowego centrum Mokotowa, szybki wyjazd z miasta dzięki Południowej Obwodnicy Warszawy. To bezpośrednia bliskość wielu prestiżowych szkół i przedszkoli.

Galeria

The visualizations, animations and building models presented on the website www.greenhousedevelopment.pl have the form similar to the final object, i.e. they may differ from the target, actual appearance of the buildings and their development, the surroundings, in particular in terms of color and design. The characteristics of the service and the functionality of the buildings will not change significantly.

Promocje

Stay up to date with promotions
* - required site regulations

Dziennik budowy

ART GARDEN Wilanów: Wykonywanie szalunków stropu pierwszej i drugiej kondygnacji
Murowanie ścian, szalunki stropu
Betonowanie płyt fundamentowych

Kontakt

Sprzedaż Art Garden Wilanów

ul. Puławska 2, 02-566, Warszawa

691 135 136
691 131 100
691 136 136
691 131 213
691 136 666

artgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem nowoczesnych zdalnych kanałów komunikacji. Pomożemy Państwu wybrać wymarzony apartament lub rezydencję: czekamy na Wasze e-maile oraz telefony.

If you have any question do not hesitate to contact with us

* - required
site regulations
Regulamin serwisu
* - pola wymagane