Inwestycja "Ożarów"

Opis inwestycji

W inwestycji znajdują się nowe mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach oraz parking podziemny. Dzięki temu inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców. Inwestycja znajduję się w centrum Ożarowa, jest to miejsce które deweloperzy uznali za jedno z bardziej atrakcyjnych w okolicy warszawy ze względy na cisze i spokój a jednocześnie bliskość do znakomitej infrastruktury.

Mieszkańcy inwestycji „Ożarów” cenią sobie szczególnie funkcjonalny układ pomieszczeń w mieszkaniach oraz bliskość Puszczy Kampinoskiej. Green House Development jest to sprawdzony deweloper z wieloma ukończonymi inwestycjami. Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja zakończona w 2006 roku

Ożarów Mazowiecki, ul. Floriana 2

Galeria

The visualizations, animations and building models presented on the website www.greenhousedevelopment.pl have the form similar to the final object, i.e. they may differ from the target, actual appearance of the buildings and their development, the surroundings, in particular in terms of color and design. The characteristics of the service and the functionality of the buildings will not change significantly.

If you have any question do not hesitate to contact with us

* - required
site regulations
Regulamin serwisu
* - pola wymagane