Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Royal Garden Wilanów

Royal Garden Wilanów


Learn more about investment

Find apartment
site regulations

Opis inwestycji

Miejsce, gdzie możesz nieskrępowanie relaksować się na łonie natury – wygodnie i bezpiecznie w prywatnym parku? Miejsce, gdzie odpoczywasz z dala od spalin i zgiełku samochodów? Miejsce gwarantujące dostęp do pełnej infrastruktury miasta, jego Królewskiej Dzielnicy? Miejsce, gdzie nowoczesny design łączy się z jakością i harmonijnie wpisuje się w zielone otoczenie? Miejsce, które odpowiada na twoje zmieniające się potrzeby, oferując zarówno mieszkania, jak i przestronne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej? Weź głęboki oddech i poznaj Royal Garden Wilanów.

Royal Garden Wilanów to unikatowa inwestycja, której idea opiera się na naturze – zielonej przestrzeni oraz zmiennej naturze ludzkiej. Prywatny park o powierzchni 8.000 m², zielone otoczenie, cisza i spokój stanowią magiczną enklawę zlokalizowaną w Miasteczku Wilanów, wspaniałej dzielnicy z licznymi restauracjami, sklepami i najlepszymi placówkami oświatowymi. Tutaj nie musisz wybierać, masz wszystko w zasięgu ręki. W ramach inwestycji powstanie budynek apartamentowy o nowoczesnej bryle z szerokim wyborem metraży apartamentów oraz kameralne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej harmonijnie wpisujące się w zielone otoczenie. Sam wybierz swoją przestrzeń, wybierz Royal Garden Wilanów.

Na większe potrzeby w ofercie pojawią się kameralne, nowoczesne budynki o designerskiej bryle, spektakularnych przeszkleniach i wysokiej jakości wykończeniach. Elegancja skąpana w zieleni. Znajdzie się tu 40 wyjątkowych apartamentów.

Sam wybierz jak pragniesz zamieszkać: apartament z pięknym ogrodem lub wyjątkowy apartament z tarasem na dachu.

Wybierając apartament z ogrodem będziesz cieszyć się bezpośrednim kontaktem z naturą, zyskasz unikalne miejsce do aktywnego wypoczynku lub błogiego relaksu.

Dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie wyżej-mamy prawdziwą niespodziankę: prywatne, zapewniające intymność tarasy na dachach. A może coś jeszcze bardziej wyjątkowego? Royal Garden Wilanów odpowiada na te potrzeby: dzięki świetlikom w dachu, leżąc we własnej sypialni możesz podziwiać rozgwieżdżone niebo.

Najwyższa jakość i wyjątkowe udogodnienia. Bez kompromisów.

Royal Garden Wilanów gwarantuje bezpieczeństwo i niczym niezmącony kontakt z naturą.

Idziemy tu o krok dalej jeśli chodzi o nowatorskie rozwiązania, realizujemy projekt o niezwykłym charakterze: kameralne, niezwykle eleganckie rezydencje ucieleśniające ideę miasto-ogród. Ten projekt jest inny niż wszystkie także dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest przeniesienie komunikacji kołowej i samochodowej pod zadaszony przejazd. Oznacza to, iż cały ruch samochodów odbywać się będzie pod osiedlem, tam też zlokalizowane będą miejsca postojowe. Tym samym na terenie osiedle obywać się będzie wyłącznie ruch pieszy i rowerowy, bez spalin, bez hałasu.

Znajdź mieszkanie

Find apartment

Wstępna koncepcja PZT

Lokalizacja

mapa-royal-garden-wilanow.jpg

Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja inwestycji łączy w sobie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą życie w Królewskiej Dzielnicy, z bliskością natury i terenów zielonych. Położenie w Miasteczku Wilanów gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, restauracji i najlepszych placówek edukacyjnych, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla głodnych tętniącego życiem miasta, jak dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej oazy na lata. Zamieszkaj w sercu Wilanowa, w otoczeniu zieleni.

Galeria

The visualizations, animations and building models presented on the website www.greenhousedevelopment.pl have the form similar to the final object, i.e. they may differ from the target, actual appearance of the buildings and their development, the surroundings, in particular in terms of color and design. The characteristics of the service and the functionality of the buildings will not change significantly.

Promocje

Stay up to date with promotions
* - required site regulations

Kontakt

Biuro Sprzedaży Royal Garden Wilanów

ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

royalgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

If you have any question do not hesitate to contact with us

* - required
site regulations
Regulamin serwisu
* - pola wymagane