Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Royal Garden Wilanów

Royal Garden Wilanów


Learn more about investment

Find apartment
site regulations

Opis inwestycji

Miejsce, gdzie możesz nieskrępowanie relaksować się na łonie natury – wygodnie i bezpiecznie w prywatnym parku? Miejsce, gdzie odpoczywasz z dala od spalin i zgiełku samochodów? Miejsce gwarantujące dostęp do pełnej infrastruktury miasta, jego Królewskiej Dzielnicy? Miejsce, gdzie nowoczesny design łączy się z jakością i harmonijnie wpisuje się w zielone otoczenie? Miejsce, które odpowiada na twoje zmieniające się potrzeby, oferując zarówno mieszkania, jak i przestronne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej? Weź głęboki oddech i poznaj Royal Garden Wilanów.

Royal Garden Wilanów to unikatowa inwestycja, której idea opiera się na naturze – zielonej przestrzeni oraz zmiennej naturze ludzkiej. Prywatny park o powierzchni 8.000 m², zielone otoczenie, cisza i spokój stanowią magiczną enklawę zlokalizowaną w Miasteczku Wilanów, wspaniałej dzielnicy z licznymi restauracjami, sklepami i najlepszymi placówkami oświatowymi. Tutaj nie musisz wybierać, masz wszystko w zasięgu ręki. W ramach inwestycji powstanie budynek apartamentowy o nowoczesnej bryle z szerokim wyborem metraży apartamentów oraz kameralne, przestronne apartamenty w zabudowie jednorodzinnej harmonijnie wpisujące się w zielone otoczenie. Sam wybierz swoją przestrzeń, wybierz Royal Garden Wilanów.

Apartamentowiec

Inwestycja wielomieszkaniowa to apartamentowiec o w nowoczesnej bryle, idealnie wpisujący się w zielone otoczenie i elegancką architekturę królewskiej dzielnicy. Royal Garden Wilanów oferuje 85 apartamentów i szeroki wybór metraży od niespełna 30 m² do ponad 90 m². Największą zaletą inwestycji jest 8.000 m² prywatnego parku, stanowiącego wyjątkową część wspólną pozwalającą na wypoczynek i kontakt z naturą

Prywatny park dla mieszkańców jest czymś unikatowym, szczególnie w Miasteczku Wilanów. Niczym nieograniczony dostęp do zieleni i natury, z wyjściem bezpośrednio z apartamentowca pozwala na najwyższej jakości wypoczynek i dostęp do świeżego powietrza. Przestrzeń jest imponująca. Na 8.000 m² znajdą się ścieżki biegowe i sekcja do cross fit’u, a także klimatyczne alejki spacerowe i strefa relaksu. Najmłodsi będą mieli wydzielone miejsce do zabawy, podobnie jak czworonożni pupile. Bezpieczeństwo i poczucie prywatności gwarantuje monitoring i kontrola dostępu.

Lokalizacja

mapa-royal-garden-wilanow.jpg

Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja inwestycji łączy w sobie wszystkie zalety, jakie niesie za sobą życie w Królewskiej Dzielnicy, z bliskością natury i terenów zielonych. Położenie w Miasteczku Wilanów gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, restauracji i najlepszych placówek edukacyjnych, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja zarówno dla głodnych tętniącego życiem miasta, jak dla rodzin z dziećmi, szukających spokojnej oazy na lata.

Galeria

The visualizations, animations and building models presented on the website www.greenhousedevelopment.pl have the form similar to the final object, i.e. they may differ from the target, actual appearance of the buildings and their development, the surroundings, in particular in terms of color and design. The characteristics of the service and the functionality of the buildings will not change significantly.

Promocje

Stay up to date with promotions
* - required site regulations

Kontakt

Biuro Sprzedaży Royal Garden Wilanów

ul.Puławska 2
02-566, Warszawa

kom. 667 227 227

royalgarden@greenhousedevelopment.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

If you have any question do not hesitate to contact with us

* - required
site regulations
Regulamin serwisu
* - pola wymagane