Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Poznaj O&O European Design

Poznaj O&O European Design

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt poinformować, że nabywcy apartamentów Sabbia mają możliwość współpracy z prestiżowym studiem projektowym, które uczestniczyło w projektach realizowanych wspólnie z uznanymi na arenie międzynarodowej designerami - Karl Lagerfeld, Jacques Garcia, Zaha Hadid.

O&O European Design stworzyli i prowadzą bracia Wiesław i Marek Olko. Studio powstało w 1989 roku. Od tego czasu stworzyło wiele unikalnych wnętrz i projektów architektonicznych w Polsce i na świecie, między innymi w Londynie, Miami, Moskwie, Nicei, na Sardynii. Równocześnie O&O zrealizowało ponad 30 projektów samolotów i helikopterów dla indywidualnych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studio O&O European Design oferuje segmentację usług - od poziomu premium, gdzie każdy najdrobniejszy element aranżacji jest specjalnie projektowany i personalizowany na potrzeby klienta, do poziomu typowego charakteryzującego się mniejszym zakresem prac oraz krótkim terminem realizacji jednak z zachowaniem najwyższych standardów pracowni.

Oferta dla ciebie

Dowiedz się więcej na temat oferty Green House Development.
Bądź na bieżąco z promocjami!

* - pola wymagane
Regulamin serwisu
Regulamin serwisu
* - pola wymagane