ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY APARTAMENT

Wave Apartments

 • Opis inwestycji

  Z widokiem na Zatokę Pomorską

  Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Apartments kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

  Inwestycja Wave Apartments obejmuje pięć budynków apartamentowych o niezwykle bogatej infrastrukturze. Położenie w pierwszej linii brzegowej to gwarancja pełnego korzystania z atrakcji jakie oferuje bezpośredni dostęp do Zatoki Pomorskiej. 

  Ogromne przeszklenia apartamentów pozwolą rozkoszować się niezwykłym widokiem. Niespełna 75% apartamentów będzie miało widok na morze. Wieczorny spacer po plaży, relaks nad basenem w kompleksie lub zachód słońca podziwiany bezpośrednio z własnego apartamentu będą ukoronowaniem każdego wspaniałego dnia. 

  Sezon trwa cały rok! Relaks niezależny od pogody.

  W centralnej część kompleksu znajdzie się strefa SPA oraz basenowa wyposażona w leżaki, brodziki, jacuzzi zewnętrzne, wodotryski oraz strefę relaksu z łóżkami plażowymi. Całość została zaprojektowana tak, aby zapewniać rozrywkę także w mniej pogodne dni czy poza sezonem.

  Basen wewnętrzny oraz SPA znajdzie się w budynku B. Bezpośrednio stąd będzie można wyjść na taras z jacuzzi i leżakami. To miejsce w otoczeniu zieleni pozwoli zrelaksować się z dala od tętniącej życiem części centralnej kompleksu.

  W naszym kompleksie będzie można odpocząć zimą dzięki podgrzewanym basenom, dzięki czemu jesteśmy niezależni od pogody czy pory roku.

  Na fali przygód

  Uroki plaży tuż przy Wave Apartments, to nie tylko relaks na leżakach w promieniach słońca, ale także wypoczynek aktywny. Zapewni go Strefa Sportów Wodnych. Znajdą się tutaj m. in. skutery, banany wodne i kanapy do holowania do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Te wszystkie atrakcje sprawią, że najmłodsi nie będą mieli czasu na nudę.

  Dorośli z kolei będą mogli spróbować swoich sił podczas akrobacji na nartach wodnych lub jazdy na skuterach.

  A po szaleństwach na plaży...

  ... zapraszamy do restauracji. W nowoczesnych, modnie zaaranżowanych wnętrzach mieszkańcy będą mogli wypić poranną kawę, skosztować znakomitych potraw, spędzić wspólny czas z przyjaciółmi lub romantyczne chwile przy kolacji we dwoje.

   

  Wygodnie i aktywnie

  O codzienne bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Wave Apartments będzie dbać obsługa recepcji zlokalizowanej w budynku B. To tutaj mieszkańcy zrealizują zamówienia, odbiorą klucze do apartamentu, zamówią usługi dodatkowe.

  O sylwetkę można będzie zadbać w świetnie wyposażonej sali fitness.

  Najmłodsi z kolei znajdą wiele rozrywek w specjalnej Kids Zone

  Bo zabawa jest ważna

  W części południowo - wschodniej kompleksu znajdzie się plac zabaw z licznymi urządzeniami oraz boisko sportowe. Dorośli mieszkańcy Wave Apartments będą mogli zadbać o formę korzystając z siłowni zewnętrznej, boisko sportowe stanie się areną wielu niezapomnianych zmagań sportowych, najmłodsi zaś zapomną o nudzie korzystając z atrakcji jakie oferuje plac zabaw.

  Cały teren zostanie ogrodzony, wyposażony w oświetlenie dekoracyjne podkreślający atuty starannie zaaranżowanej przestrzeni.

  Zainwestuj i zarabiaj nad morzem

  Inwestycja w nadmorski apartament to idealne rozwiązanie.

  Jako właściciel bezpiecznie lokujesz środki. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament tuż przy plaży, mieszkanie na wynajem, którym zarządzasz samodzielnie lub przekazujesz te obowiązki operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.

   Pakiety korzyści/sposoby inwestycji w Wave Apartments:

  1. Kupujesz wybrany apartament dla siebie – zyskujesz idealne mieszkanie z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji. Cieszysz się komfortem we własnym mieszkaniu i korzystasz z wielu atrakcji kompleksu.
  2. Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz zarządzanie nim wskazanemu przez nas profesjonalnemu operatorowi, który dba o jego maksymalne obłożenie tak, abyś mógł czerpać maksymalne zyski z inwestycji.

  Ciesz się apartamentem w nadmorskim kurorcie i zarabiaj na wynajmie. Apartamentowce nad samym morzem, w pierwszej linii brzegowej.

   

  Przedstawiona informacja ma wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

  Stopę zwrotu z inwestycji w tej wysokości stanowi stały, płatny miesięcznie czynsz netto. Czynsz netto nie uwzględnia kosztów dodatkowych (np. należnego podatku od nieruchomości).  Szczegółowe wyliczenia dla wybranego lokalu dostępne są w stosownej kalkulacji w [arkuszu kalkulacyjnym / kalkulatorze inwestycyjnym]”.

 • Lokalizacja i otoczenie

  Dobrze nastrojone otoczenie

  Międzyzdroje: kurort, bardzo ważny ośrodek wypoczynkowy i turystyczny, stolica kultury z Europejskim Festiwalem Gwiazd. To właśnie tutaj, w zachodniej części miasta, w pierwszej linii brzegowej położona jest inwestycja Wave Apartments. Kompleks apartamentowy leży w pasie nadmorskim, z bezpośrednim wejściem na plażę. Leży w parkowej części miasta, od molo dzieli go 15 minutowy spacer po plaży. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, drogerie oraz szeroka gastronomia oferująca świeże lokalne specjały.

 • Galeria

  Przedstawione na stronie internetowej www.greenhousedevelopment.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

 • Znajdź mieszkanie

  Znajdź mieszkanie

 • Nie przegap super ofert

 • Dziennik budowy

  Szalowanie, zbrojenie stropu kondygnacji 2 w budynku A

  Zbrojenie ścian trzonu klatkowo-windowego bud. C

  Budowa słupów skośnych, stropów i ściany trzonu klatkowo-windowego budynku A

  Izolacje na poziomie -2, -1, oraz ściany trzonu klatkowo-windowego na parterze

  Zasypki palisady

  Widok z Wave Apartments

  Budowa ścian, słupów oraz strop kondygnacji -1

  Wiosna w Międzyzdrojach

  Odwodnienia wykopów przy pomocy igłofiltrów i izolacje przeciwwodne

  Zbrojenie i betonowanie płyty fundamentowej

  Rozpoczęcie prac nad kolumnami DSM

  Wykonywanie platform roboczych pod kolumny DSM

  Stawianie pali CFA

  Wykopów ciąg dalszy

  Ciąg dalszy prac geotechnicznych

  Prace przygotowawcze pod roboty geotechniczne

  Rozpoczęcie prac budowlanych

  Ogrodzenie Wave Apartments

 • Kontakt

  Zapraszamy do Showroomu Wave Apartments:

  Ul. Gryfa Pomorskiego 70, 72 – 500 Międzyzdroje (wejście od Bohaterów Warszawy)

  Sprzedaż Apartamentów w Wave Apartments
  ul. Puławska 2
  02-566, Warszawa

  kom. 691 136 136

  kom. 691 135 136

  kom. 691 131 213

  kom. 691 136 666

  kom. 691 131 100

   

  wave@greenhousedevelopment.pl

   

  Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

  Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt
X
Do góry