Wawer Love

 • Opis inwestycji

  Bo to miejsce z klimatem

  Elegancka architektura podkreśla klimatyczny charakter Wawer Love. Dbałość o wykończenie i detale to gwarancja bezkompromisowej jakości. Wszystko otoczone starannie skomponowaną zielenią. Idealnie zaprojektowane, słoneczne mieszkania, efektowne tarasy i wygodne balkony – tego właśnie szukam!

  Bo lubię odpoczynek i relaks wśród zieleni

  Wawer Love to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Kameralne osiedle w spokojnej  i zielonej okolicy położone jest w malowniczym sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Tutaj aktywnie spędzę wspólny, rodzinny czas podczas wycieczek rowerowych lub joggingu.

  To właśnie tutaj poczuję się naprawdę dobrze.

  Bo zabawa jest ważna!

  W Wawer Love powstanie niezwykły plac zabaw, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Edukacyjne, kolorowe urządzenia rekreacyjne pobudzą kreatywność najmłodszych i zainspirują do wyjątkowej zabawy! Aby ułatwić rodzicom opiekę nad pociechami, zaplanowaliśmy tu przedszkole, a także punkty usługowe, które ułatwią załatwienie codziennych spraw.

  Również dla mnie przewidziano siłownię na świeżym powietrzu oraz klimatyczną fontannę otoczoną pergolą.

  Bo kolekcjonuję niezwykłe chwile

  Żadna poranna kawa nie smakuje tak dobrze, jak ta wypita na własnym tarasie. Przydomowe ogródki pozwalają na przyjacielskie spotkania wśród zieleni. I to wszystko daje mi Wawer Love!

  Bo jest blisko, wygodnie i z dogodną komunikacją

  Wygodnie i szybko do centrum dojadę korzystając z pobliskiej stacji Szybkiej Koli Miejskiej (SKM) lub Kolei Mazowieckich. Dostępna jest także sieć komunikacji autobusowej. Dojazd do centrum samochodem zajmie mi 25’.

  W okolicy Wawer Love znajdę wszystko czego potrzebuję by cieszyć się życiem.

  Broszura Wawer Love do pobrania
  pdf 2.4 MiB Wawer_Love_katalog.pdf
 • Lokalizacja i otoczenie

  Inwestycja Wawer Love znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, przy ulicy Przylaszczkowej 13.

  Wawer jest największą warszawską dzielnicą pod względem powierzchni. Jej znaczną jej część stanowią tereny zieleni. Dzielnicę charakteryzuje również niska, kameralna zabudowa, brak dużych blokowisk i skupisk osiedli.

  To tutaj odnajdziesz spokój rozkoszując się jednocześnie bliskością Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To doskonałe miejsce na rodzinne spacery lub emocjonujące wycieczki rowerowe. Znajduje się tutaj ponad 40 km tras rowerowych gdzie zarówno najmłodsi jak i najbardziej wymagający fani dwóch kółek znajdą wiele atrakcji dla siebie.

Kontakt
X
Do góry