Rodzinnie, elegancko i sportowo na Wawrze

Rodzinnie, elegancko i sportowo na Wawrze

 

 

Elegancka architektura podkreśla klimatyczny charakter Wawer Love. Dbałość o wykończenie i detale to gwarancja bezkompromisowej jakości. Wszystko otoczone starannie skomponowaną zielenią. Idealnie zaprojektowane, nowe mieszkania w Wawrze, efektowne tarasy i wygodne balkony – tego właśnie szukam!

Bo to miejsce z klimatem

Wawer Love to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i ludzi lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Kameralne osiedle w spokojnej, zacisznej i zielonej okolicy położone jest  w malowniczym sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.   Tutaj aktywnie spędzimy wspólny, rodzinny czas.

To właśnie tutaj czuję się naprawdę dobrze!

Bo jest blisko, wygodnie i z dogodną komunikacją

Wygodnie i szybko do centrum dojadę korzystając z pobliskiej stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) lub Kolei Mazowieckich. Dostępna jest także sieć komunikacji autobusowej. Dojazd do centrum samochodem zajmie mi 28’.

W okolicy Wawer Love znajdę wszystko czego potrzebuję by cieszyć się życiem

Bo zabawa jest ważna!

W Wawer Love zaprojektowaliśmy niezwykły plac zabaw gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniałe, kolorowe urządzenia na placu zabaw pobudzają kreatywność i wyobraźnię najmłodszych. Czas spędzony na spontanicznej zabawie z przyjaciółmi jest źródłem niewyczerpanej radości.

 

Tutaj nikt nie będzie się nudził!

Bo lubię odpoczynek i relaks wśród zieleni

Nic nie smakuje lepiej niż poranna kawa wypita na tarasie. Bezcenne są chwile spędzone w gronie przyjaciół we własnym ogrodzie. I to wszystko mam w Wawer Love.

 

Wawer jest największą warszawską dzielnicą pod względem powierzchni. Jej znaczną część stanowią tereny zieleni. Dzielnicę charakteryzuje również niska, kameralna zabudowa, brak dużych blokowisk i skupisk osiedli. Specjalnie dla Ciebie oferujemy nowe mieszkania w Wawrze, gdzie odnajdziesz spokój, rozkoszując się jednocześnie bliskością Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To doskonałe miejsce na rodzinne spacery lub emocjonujące wycieczki rowerowe. Znajduje się tutaj ponad 40 km tras rowerowych gdzie zarówno najmłodsi jak i najbardziej wymagający fani dwóch kółek znajdą wiele atrakcji dla siebie.

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż - Warszawa Wawer to doskonała okolica, w której znajdziesz ciszę, a kiedy będziesz potrzebował – szybko i sprawnie dostaniesz się do Centrum. Jako doświadczony deweloper oferujemy nowe mieszkania w Wawrze. Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa Warszawa Wawer Love to doskonały wybór dla rodzin, które cenią sobie wygodę i bliskość przyrody, jednocześnie nie rezygnując z dogodnego dojazdu do centrum miasta. Jest to również jedna z ciekawszych nieruchomości w warszawskim Wawrze – czyni ją bowiem sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i kameralna zabudowa. Mieszkania w Wawrze to również doskonałe miejsce dla miłośników rowerowych wypadów – to tutaj znajduje się ponad 40 km tras rowerowych, dzięki którym każda wolna chwila może być spędzona na aktywnym wypoczynku. Nasza inwestycja Warszawa Wawer obejmuje zarówno mieszkania małe, jak i duże, dzięki czemu może być dopasowana do różnych wymagań klientów.

 

Zakochaj się w mieszkaniach Wawer Love!

Więcej informacji na temat inwestycji:

Green House Development

ul. Puławska 2,

02-566 Warszawa

 

 

Kontakt
X
Do góry