Opis inwestycji

Z widokiem na Zatokę Pomorską

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Apartments kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Inwestycja Wave Apartments obejmuje pięć budynków apartamentowych o niezwykle bogatej infrastrukturze. Położenie w pierwszej linii brzegowej to gwarancja pełnego korzystania z atrakcji jakie oferuje bezpośredni dostęp do Zatoki Pomorskiej. 

Ogromne przeszklenia apartamentów pozwolą rozkoszować się niezwykłym widokiem. Niespełna 75% apartamentów będzie miało widok na morze. Wieczorny spacer po plaży, relaks nad basenem w kompleksie lub zachód słońca podziwiany bezpośrednio z własnego apartamentu będą ukoronowaniem każdego wspaniałego dnia. 

Sezon trwa cały rok! Relaks niezależny od pogody.

W centralnej część kompleksu znajdzie się strefa SPA i saunarium oraz strefa basenowa wyposażona w leżaki, brodziki, jacuzzi zewnętrzne, wodotryski oraz strefę relaksu z łóżkami plażowymi. Całość została zaprojektowana tak, aby zapewniać rozrywkę także w mniej pogodne dni czy poza sezonem.

Basen wewnętrzny oraz SPA znajdzie się w budynku B. Bezpośrednio stąd będzie można wyjść na taras z jacuzzi i leżakami. To miejsce w otoczeniu zieleni pozwoli zrelaksować się z dala od tętniącej życiem części centralnej kompleksu.

W naszym kompleksie będzie można odpocząć zimą dzięki podgrzewanym basenom, dzięki czemu jesteśmy niezależni od pogody czy pory roku.

Na fali przygód

Uroki plaży tuż przy Wave Apartments, to nie tylko relaks na leżakach w promieniach słońca, ale także wypoczynek aktywny. Zapewni go Strefa Sportów Wodnych. Znajdą się tutaj m. in. skutery, banany wodne i kanapy do holowania. Te wszystkie atrakcje sprawią, że najmłodsi nie będą mieli czasu na nudę.

Dorośli z kolei będą mogli spróbować swoich sił podczas akrobacji na nartach wodnych lub jazdy na skuterach.

A po szaleństwach na plaży...

... zapraszamy do restauracji. W nowoczesnych, modnie zaaranżowanych wnętrzach mieszkańcy będą mogli wypić poranną kawę, skosztować znakomitych potraw, spędzić wspólny czas z przyjaciółmi lub romantyczne chwile przy kolacji we dwoje.

 

Wygodnie i aktywnie

O codzienne bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Wave Apartments będzie dbać obsługa recepcji zlokalizowanej w budynku B. To tutaj mieszkańcy zrealizują zamówienia, odbiorą klucze do apartamentu, zamówią usługi dodatkowe.

O sylwetkę można będzie zadbać w świetnie wyposażonej sali fitness.

Najmłodsi z kolei znajdą wiele rozrywek w specjalnej Kids Zone

Bo zabawa jest ważna

W części południowo - wschodniej kompleksu znajdzie się plac zabaw z licznymi urządzeniami oraz boisko sportowe. Dorośli mieszkańcy Wave Apartments będą mogli zadbać o formę korzystając z siłowni zewnętrznej, boisko sportowe stanie się areną wielu niezapomnianych zmagań sportowych, najmłodsi zaś zapomną o nudzie korzystając z atrakcji jakie oferuje plac zabaw.

Cały teren zostanie ogrodzony, wyposażony w oświetlenie dekoracyjne podkreślający atuty starannie zaaranżowanej przestrzeni.

Zainwestuj i zarabiaj nad morzem

Inwestycja w nadmorski apartament to idealne rozwiązanie.

Jako właściciel bezpiecznie lokujesz środki. W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie zyskują na wartości. Otwiera się więc szeroki wachlarz możliwości: własny apartament tuż przy plaży, mieszkanie na wynajem, którym zarządzasz samodzielnie lub przekazujesz te obowiązki operatorowi, tak by czerpać zyski z najmu.

 Pakiety korzyści/sposoby inwestycji w Wave Apartments:

  1. Kupujesz wybrany apartament dla siebie – zyskujesz idealne mieszkanie z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji. Cieszysz się komfortem we własnym mieszkaniu i korzystasz z wielu atrakcji kompleksu.
  2. Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz zarządzanie nim wskazanemu przez nas profesjonalnemu operatorowi, który dba o jego maksymalne obłożenie tak, abyś mógł czerpać maksymalne zyski z inwestycji.

Ciesz się apartamentem w nadmorskim kurorcie i zarabiaj na wynajmie. Apartamentowce nad samym morzem, w pierwszej linii brzegowej.

 

Przedstawiona informacja ma wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Stopę zwrotu z inwestycji w tej wysokości stanowi stały, płatny miesięcznie czynsz netto. Czynsz netto nie uwzględnia kosztów dodatkowych (np. należnego podatku od nieruchomości).  Szczegółowe wyliczenia dla wybranego lokalu dostępne są w stosownej kalkulacji w [arkuszu kalkulacyjnym / kalkulatorze inwestycyjnym]”.

Kontakt
X
Do góry